1% felajánlás


1% felajánlás
Kedves Zétások, Barátok, Ismerősök!
1974 októberétől szervezzük, a település kulturális életét, szervezünk tanfolyamokat, adunk helyet öntevékeny csoportoknak, civil szervezeteknek, intézményeknek. Az elmúlt évtizedek alatt mindig településünk értékeinek növelése, jó hírének emelése lebegett szemünk előtt. Nagy boldogság számunkra, hogy ebben az évben sikerül megvalósítani egy kiemelkedően fontos kulturális létesítményt, végre lesz tájházunk, ahol meg tudjuk őrizni, és továbbadni múltunk értékeit. Mivel nonprofit szervezet vagyunk, szükségünk van minden támogatásra. Ezért kérek mindenkit, hogy adója 1%-val támogassa egyesületünket. Egy tavaszi hasonlattal élek.
Egy szál ibolyát csak a nagyon jó szeműek vesznek észre a fűben, de ha sok-sok szál virít egymás mellett, azt mindenki meglátja.
Zéta Kulturális Egyesület
Adószám: 19142474-1-10